Enduro Party

dwudniowa impreza offroadowa dla motocykli cross - enduro

Enduro Party

To dwudniowa impreza offroadowa dla motocykli cross – enduro w samym środku Bieszczad. Potoki, kamienie, błoto, szybkie przelotówki, wymagające podjazdy. Dodatkowo odcinek NOCNY!!! To właśnie skrócie ENDUROPARTY

Osada Ostoja to organizator enduro, który w pełni pozwala skupić się swoim uczestnikom na przyjemności z jazdy. Jaki jest fenomen naszych zawodów? Jest to po przede wszystkim wolność oraz możliwość szaleństwa na różnorodnych trasach.  Możliwości jakie dają współczesne maszyny enduro są tak duże, że w połączeniu z odpowiednią techniką jazdy zawodnika umożliwiają zmierzyć się z każdą przeszkodą na trasie. Udział w zawodach na bieszczadzkich trasach zachęca do zabawy, a także poznawania swoich limitów.

Tylko na naszych zawodach każdy z was znajdzie tyle wolności oraz radości z jazdy ile tylko możliwe. Nasi organizatorzy zadbają o wasze bezpieczeństwo oraz dobrą zabawę dla uczestników, a także obserwatorów.

 Każdy z uczestników startuje indywidualnie, dzięki czemu ma możliwość zmierzenia się z danym odcinkiem na własnym poziomie. Dzięki takiej formule rywalizacji zapewnione jest maksimum luzu i dobrej zabawy z niepowtarzalnymi widokami.

Podstawą naszych imprez są trasy – piękne a zarazem wymagające. To dziesiątki kilometrów czystej radości z jazdy.

Masz jakieś pytania?

Chętnie na nie odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu.

Co u nas słychać?

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco.