Karczma

Smaczne posiłki. Niepowtarzalna atmosfera.

Karczma „Leśniczówka”

Zapraszamy Państwa do Karczmy „Leśniczówka” – miejsca, w którym zadbamy o to aby każdy z Naszych Gości poznał bieszczadzkie smaki. Oferujemy Państwu wspaniała kuchnię polską do syta, niepowtarzalne napoje „Ostoja”, bądź „Bieszczadzki Moment”, sympatyczną obsługę a przede wszystkim świetną przyjazną atmosferę dzięki, której z pewnością będziecie chcieli do Nas wrócić.  Jak mówi stare porzekadło „Kto to do Karczmy przychodzi, szczęśliwym i pojedzonym wychodzi” i tego się trzymamy!

Zapraszamy codziennie już od godziny 9:00 na bieszczadzkie śniadanie, które podawane jest w formie szwedzkiego stołu. Gości, którzy mieszkają poza Osadą Ostoja uprzejmie prosimy o zapowiadanie swojego przybycia na śniadanie.

Dania obiadowe wydajemy codziennie w godzinach 12:00-19:30.

*Poza sezonem letnim godziny otwarcia Karczmy są inne. 

W karczmie Leśniczówka możecie Państwo zorganizować wesele, chrzciny, komunie oraz imprezy okolicznościowe.

Zapraszamy serdecznie !

W naszym menu

Jak wspominaliśmy wcześniej specjalnością lokalu są potrawy kuchni polskiej. Mowa tutaj o tradycyjnym kotlecie schabowym podawanym z ziemniaczkami i kapustą zasmażaną czy wyśmienitych pierogach. Słyniemy również z niepowtarzalnego pstrąga. W menu nie mogło zabraknąć „dzikich dań” np. pieczonego dzika czy gulaszu, który podawany jest z aromatyczną kaszą oraz ogórkiem.

Masz jakieś pytania?

Chętnie na nie odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu.

Co u nas słychać?

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco.